
Үстіңгі және астыңғы мойынтіректері бар CMT фрезерлік кескіш D=19,0 I=25,4 S=12,0 L=86,5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл кескіштерде ұштарды әрлеу үшін осьтік орналасқан жүздері бар конструкция қолданылады. Көлбеу, бұралмалы пышақ ағаштың талшықтарын ұқыпты түрде кесіп, қаданы дайындамаға қарсы итереді.
Жоғары өңдеу жылдамдығымен тегіс жиек.
- дайындамалардың ұштарын біріктіру
| Серия | 906 |
| Фрезалардың түрі | мойынтірекпен басып озу |
| Сыртқы диаметрі (D) | 19 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 25.4 мм |
| Ұзындығы (L) | 86.5 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 35 900 ₸

