
Төменгі мойынтірегі бар CMT фрезерлік кескіш D=9,5 I=12,7 S=8,0 L=55,5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басып озатын фреза (Триммер) TCT S=8 D=9,5x12,7
Жұмыстардың кең ауқымы үшін төменгі мойынтірегі және түзу қалақтары бар басып озатын фреза.
- аспаларды алу
- ламинатталған панельдерді түптеу
- үлгілер бойынша фрезерлеу
- бөлшектердің шеттерін соңғы өңдеу
- мәліметтерді көшіру
| Серия | 906 |
| Фрезалардың түрі | мойынтірекпен басып озу |
| Сыртқы диаметрі (D) | 9.5 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Ұзындығы (L) | 55.5 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 20 500 ₸

