
15x43x70 Z=2+2 S=10x20 LH толтырғыш станогына арналған CMT бұрғы HW толтырғыш соқыр
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бітеу тесіктерге арналған бұрғылау қондырмасы TCT D=15x43x70 S=10x20 LHТЕХНИКАЛЫҚ ерекшеліктері:
- аса берік болат
- спиральді бөлік қызғылт сары немесе қара P.T.F.E. жабындысымен жабылған.
- дәлме-дәл теңдестірілген карбидті дәнекерлеу HWM
- екі карбидті кесетін беттер Z2
- екі ендірілген тіс V2
- төрт ширатылған флейта (флейта)
- бұранда ұзындығын реттеу мүмкіндігі бар цилиндрлік шанаққолдану: толтырғыш бұрғылау станоктарында қатты ағаштарды, қатты ағаш тақталарын, композиттерді және ламинаттарды бұрғылауға арналған төрт флейтасы бар 309 сериялы SMT бұрғылары.
| Жалпы | |
| Диаметрі D | 15 мм |
| Қону диаметрі d | 10 мм |
| Жұмыс ұзындығы I | 43 мм |
| Тауардың түрі | бітеу бұрғы |
| Ұзындығы L | 70 мм |
| Өңдеу түрі | бітеу тесіктерге арналған толтырғыш |
| құр. | LH |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Материал | Болат |
- Бағасы: 21 100 ₸

