
15x43x70 Z=2+2 S=10x20 RH толтырғыш станогына арналған CMT бұрғы HW толтырғыш соқыр
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бітеу тесіктерге арналған бұрғылау қондырмасы TCT D=15x43x70 S=10x20 Rhтехникалық ерекшеліктері:
- аса берік болат
- спиральді бөлік қызғылт сары немесе қара P.T.F.E. жабындысымен жабылған.
- дәлме-дәл теңдестірілген карбидті дәнекерлеу HWM
- екі карбидті кесетін беттер Z2
- екі ендірілген тіс V2
- төрт ширатылған флейта (флейта)
- бұранда ұзындығын реттеу мүмкіндігі бар цилиндрлік шанаққолдану: толтырғыш бұрғылау станоктарында қатты ағаштарды, қатты ағаш тақталарын, композиттерді және ламинаттарды бұрғылауға арналған төрт флейтасы бар 309 сериялы SMT бұрғылары.
Бітеу тесіктерге арналған бұрғылау қондырмасы TCT D=15x43x70 S=10x20 RH
толтырғыш-бұрғылау станоктарында қатты ағаштарды, қатты тақталарды, композиттерді және ламинаттарды бұрғылауға арналған төрт флейталы 309 сериялы SMT бұрғылары.
аса берік болат
• спиральді бөлік қызғылт сары немесе қара P.T.F.E. жабындысымен жабылған.
• HWM дәлме-дәл теңдестірілген карбидті дәнекерлеу
• екі карбидті кесетін жиектер Z2
• екі ендірілген тіс V2
• төрт ширатылған ойық (флейта)
• бұранда арқылы ұзындықты реттеу мүмкіндігі бар цилиндрлік шанақ
| Серия | 309 |
| Түрі | бұрғылар "саңыраулар" |
| Сыртқы диаметрі (D) | 15 мм |
| Шанақ (Тар) | 10х20 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 43 мм |
| Ұзындығы (L) | 70 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Айналу (R/L) | RH |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Материал | Болат |
- Бағасы: 24 100 ₸

