
CMT 7x40x70 Z=2 S=10x20 RH толтырғыш станогына арналған HW бұрғылау ұшы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Саңылаулар арқылы бұрғылауға арналған толтырғыш TCT S=10x20 D=7x70 Rhтехникалық ерекшеліктері:
- аса берік болат
- спиральді бөлік қызғылт сары немесе қара P.T.F.E. жабындысымен жабылған.
- дәлме-дәл теңдестірілген карбидті дәнекерлеу HW
- екі карбидті кесетін беттер Z2
- төрт ширатылған флейта (флейта)
- бұранда арқылы ұзындықты реттеу мүмкіндігі бар цилиндрлік шанақ
- 375 HW сериялы CMT есептегіштері бар бұрғылар қатты ағаштағы, ДСП, ДСП, OSB, MDF, пластмассалар мен ламинаттардағы тесіктерді бұрғылау және тесу үшін қолданылады.
- адаптерлері немесе патрондары бар бұрғылау-қондыру станоктарында өнімділігі жоғары жұмыстар үшін жарамды
- қалыңдығы 30-35 мм панельдер үшін
| Жалпы | |
| Диаметрі D | 7 мм |
| Қону диаметрі d | 10 мм |
| Жұмыс ұзындығы I | 40 мм |
| Тауардың түрі | өтпелі бұрғы |
| Ұзындығы L | 70 мм |
| Өңдеу түрі | тесіктерге арналған толтырғыш |
| құр. | RH |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 14 100 ₸

