
3x18x70 толтырғыш станогына арналған тұтас құйылған CMT бұрғысы Z=2+2 S=10x40 RH
Бітеу тесіктерге арналған қондырмалы бұрғы монолитті. D=3x18x70 S=10 RH
• жоғары сапалы тұтас микротүйіршікті қатты қорытпадан жасалған спиральды кескіш бөлік
• Бағыттаушы орталығы бар ЖЖМ
• 2 кесетін қырлар [Z2]
• 2 спиральды ойық
• теріс қайрау бұрышы бар 2 қырлау беті [V2]
• осьті реттеуге арналған басы мен бұрандасы бар шанақ
Құрылымдық ерекшеліктері:
• тесіктердің ерекше таза жиектері мен теңдестірілген бағыттаушы ортасы үшін астыңғы жиектерінің теріс бұрышы бар арнайы қайрау пішіні
• цилиндрлік кескіш бөлік кәдімгі бұрғыларға қарағанда үлкенірек, бұл ұзақ мерзімді пайдалану үшін төтенше төзімділікті және қайта өңдеулер арасындағы жұмыс мерзімін қамтамасыз етеді
• бұрғының бүкіл ұзындығы бойынша және ортасына дейін көлбеу кесу жиектері бұрғылауға төзімділікті төмендетеді және өнімділікті арттыруға мүмкіндік береді
• тұтас карбидті штангадан жасалған бұрғы конструкциясы шексіз дерлік қайта қайрау мүмкіндігін қамтамасыз етеді және қосымша қауіпсіздікті қамтамасыз етеді
• ДСП, МДФ және фанера сияқты қатты ағаш және қатты композиттік материалдар үшін өте қолайлы
• жоғары жылдамдықты CNC бұрғылау толтырғыштары мен фрезерлік станоктарда бұрғылау кезінде тамаша өндірістік көрсеткіштер
• бұрғылау-құю станоктарында (патрондары бар/оларсыз) тұтас сүректе, оның туындыларында, пластмассаларда және ламинатталған материалдарда бітеу тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады.
| Түрі | "бітеу" монолитті бұрғылар |
| Сыртқы диаметрі (D) | 3 мм |
| Шанақ (Тар) | 10х40 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 18 мм |
| Ұзындығы (L) | 70 мм |
| Материал (Mat) | HWM |
| Айналу (R/L) | RH |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 12 000 ₸

