
Бетті тегістеуге арналған CMT фрезасы, Z4, 40°
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фреза Z4 40°, бетті ойықтау және тегістеу үшін қуатты карбидті дәнекерлеулермен құрастырылған. Көлбеу бүйірлік кесу жиегінің арқасында ол тіпті проблемалы ағаштың соңғы кесінділерін де тегістемей таза фрезерлейді. Табиғи ағашпен де, ағаш негізіндегі композиттік материалдармен де жұмыс істеуге арналған: фанера, ДСП, OSB, ДВП.
| Серия | 922 |
| Фрезалардың түрі | жазықтықты туралау үшін |
| Сыртқы диаметрі (D) | 63 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кескіштің биіктігі (I) | 10 мм |
| Ұзындығы (L) | 75 мм |
| Тістердің саны (Z) | 4 |
| Бұрыш (A) | 40° |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 67 000 ₸

