
CMT 3D фрезерлеуге арналған спиральды конустық фреза L=100 R=3,0 Z=3 S=12 RH
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- жоғары сапалы HWM қорытпасы
- көтерілетін спиральды кескіш беттер [Z2/Z3]
- бұйымның төменгі жағындағы кесудің тамаша сапасы
- жоңқаларды жоғары лақтыруқолдану: пластмассада, алюминийде және ағашта жұмыс істеуге арналған 2D және 3D CNC станоктары үшін арнайы әзірленген фрезалар:
- 3D жіптерге арналған тамаша кескіштер
- үлкен масштабтағы 2D және 3D жіптермен дәлме-дәл жұмыс
- терең профильдеу үшін тамаша
- белгілеу үшін жақсы
- 3D фрезерлеу үшін тамаша
- 2D және 3D контурлау, профильдеу, модельдеу және шкаф үлгілерін жасау, төсбелгілерді жасау, жиһаз жасау және зергерлік бұйымдарды қалыптау
- EPS және басқа материалдардағы профильді 3D модельдеу үшін тамаша
- алюминийді, пластикті және ағашты фрезерлеу үшін өте қолайлы
| Жұмыс ұзындығы I | 50 мм |
| Диаметрі D (мм) | 6 мм |
| Қону диаметрі d | 12 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | 3D фрезерлеу |
| құр. | RH |
| Өңделетін материал | ағаш, пластик, алюминий |
| Ұзындығы L | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 42 300 ₸

