
CMT Біріктіруші фреза F=30 D=62x80
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолданылуы: Фугалау, фрезамен кесу
Жабдық: стационарлық фрезерлік станок; құрама станок.
Өңделетін материал: қатты және жұмсақ ағаш; ДСП; МДФ; OSB.
Біріктіруге, қиыстыруға, қисық сызықты бөлшектерді кесуге, мойынтіректер бойымен тоқтаумен шаблон бойынша фрезерлеуге арналған фреза (бөлек жеткізіледі).
Пластикалық пеналда жеткізіледі.
| Салмақ | 0,45 кг |
| Жұмыс ұзындығы I | 80 мм |
| Диаметрі D (мм) | 62 мм |
| Қону диаметрі d | 30 мм |
| Пышақтар саны | 12 |
| Серия | 694 |
| Фрезалардың түрі | шейпер |
| Сыртқы диаметрі (D) | 62 мм |
| Қону диаметрі (B) | 30,0 мм |
| Фрезалардың биіктігі (I) | 80 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 173 800 ₸

