
CMT алмазды ойық фрезасы DP 12x12x40 d=12 I=27 L=75 Z=1+1 RH
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алмазды ойық фреза Z1+1 3 D=P D=12x27x70 S=12 RH
| Диаметрі D (мм) | 12 мм |
| Жұмыс ұзындығы I | 27 мм |
| Қону диаметрі d | 12 мм |
| Тістердің саны Z | 1+1 |
| Тауардың түрі | басып озу экономикасы |
| Өңделетін материал | МДФ, ДСП |
| құр. | RH |
| Өңдеу түрі | ойық |
| Ұзындығы L | 75 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 71 900 ₸

