
CMT соңғы ойық фрезасы D=10,0 I=40,0 S=10,0 L=87,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ойық фреза Z2+1 TCT S10x45 D=10x40x90 RH
- Беріктігі жоғары болаттан жасалған корпус;
- 2 карбидті бүйірлік кескіш беттер [Z2];
- кесуге арналған 1 карбидті бет HW [Z1].
Ағаштың, оның туындыларының, сондай-ақ ламинат пен пластмасса материалдарының тесіктерін бұрғылауға және жиектерін өңдеуге қолданылады. Өңдеу орталықтарының, позициялау станоктарының, CNC пантографтарының патрондарына немесе адаптерлеріне орнатылады.
| Диаметрі D (мм) | 10 мм |
| Жұмыс ұзындығы I | 40 мм |
| Қону диаметрі d | 10 мм |
| Өңдеу түрі | ойық |
| Тауардың түрі | ойық тісті фреза |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| құр. | RH |
| Ұзындығы L | 87 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Түрі | Корпус |
- Бағасы: 25 700 ₸

