
CMT Монолитті спиральды фреза DLCP жабыны бар 12x52x100 Z=2+2 S=12 RH
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DLCS 12x52x100 Z=2+2 S=12 RH жабыны бар екі бағытты ойығы бар (компрессиялық) монолитті спиральді фреза
| Жұмыс ұзындығы I | 52 мм |
| Диаметрі D (мм) | 12 мм |
| Қону диаметрі d | 12 мм |
| Тістердің саны Z | 2+2 |
| Тауардың түрі | жоғары-төмен компрессиялық |
| құр. | RH |
| Өңделетін материал | ағаш, фанера, МДФ |
| Ұзындығы L | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 59 500 ₸

