
Ауыстырылатын пышақтары бар фугалық СЛЭБ CMT фрезасы HM Z3 D=38x12x60 RH S=12 RH
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаштың жұмсақ және қатты түрлерін, ДСП және МДФ өңдеу үшін қолданылады.
Техникалық деректер:
- корпустың аса берік болаты;
- үш кесетін алмалы-салмалы карбидті пышақтар Z3.
| Серия | 663 |
| Фрезалардың түрі | жазықтықты туралау үшін |
| Сыртқы диаметрі (D) | 38 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12 мм |
| Тістердің саны (Z) | 3 |
| Ұзындығы (L) | 60 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Түрі | Корпус |
- Бағасы: 43 400 ₸

