
Мойынтірегі бар CMT соңғы озу фрезасы D=6,4 I=25,4 S=6,0 L=63,5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басып озатын фреза (Триммер) HWM S=6 D=6,35x25.4x63.5
Жұмыстардың кең ауқымы үшін төменгі мойынтірегі және түзу қалақтары бар басып озатын фреза.
- аспаларды алу
- ламинатталған панельдерді түптеу
- үлгілер бойынша фрезерлеу
- бөлшектердің шеттерін соңғы өңдеу
- мәліметтерді көшіру
| Диаметрі D (мм) | 6,35 мм |
| Жұмыс ұзындығы I | 25,4 мм |
| Қону диаметрі d | 6 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Мат-л | HWM |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| Өңдеу түрі | басып озу |
| Тауардың түрі | мойынтірекпен басып озу |
| Ұзындығы L | 63,5 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 23 000 ₸

