
CMT фреза соңғы V-тәрізді D=6,0 I=8,0 S=6,0 L=38,1
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90 град бұрышы бар соңғы фреза. монолитті S=6 D=6x8
Ұқыпты және таза үшін кескіш V-пішінді ойықтардың. Тапсырмалардың кең ауқымы үшін пайдаланылады.
Ескертпе: осы сериядағы кескіштердің көмегімен 45° фаска жасауға болады.
- панельдерді кесу
- фасканы кесу
- сәндік элементтерді, бағандарды, панельдерді жасау
- ою
| Жұмыс ұзындығы I | 8 мм |
| Бұрыш | 90° |
| Диаметрі D (мм) | 6 мм |
| Қону диаметрі d | 6 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | V-тәрізді |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| Ұзындығы L | 38,1 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 19 200 ₸

