
CMT ойық фрезасы (фрезаларға арналған ауыстырылатын кескіш ойық дискі) Z3 F=8 D=47,6x1,5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ойық фреза Z3 TCT F=8 D=47,6x1,5
CMT ұстағыштарына (724, 824, 924 сериялары) орнату және оларға гайкамен бекіту үшін үш дәнекерленген карбидті тістері және 45° қиғаштары бар фрезерлік кескіштерге арналған ойық дискі.
Қызғылт сары түсті қорғаныш жабыны бар P.T.F.E.
- бойлық ойықтарға арналған ойық фрезалардың ауыстырылатын кескіш элементтері ретінде қолданылады
| Серия | 822 |
| Фрезалардың түрі | ойық дискілі |
| Сыртқы диаметрі (D) | 47.6 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 1.5 мм |
| Қону диаметрі (B) | 8 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Диаметрі D (мм) | 47,6 мм |
| Жұмыс ұзындығы I | 1,5 мм |
| Өңдеу түрі | ойық |
| P | 1,07 |
| Тауардың түрі | дискілі ойық фреза |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| B | 8 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 17 100 ₸

