
Ілмектер астындағы ойықты іріктеуге арналған CMT фрезасы D=13,0 I=12,7 S=8,0 L=38,1
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тікелей пышақтары бар топсаларға арналған кескіш, ілмек ілмегінің астында. Шпондалған немесе ламинатталған есіктердің ойықтары үшін ұсынылады. Жеңіл конструкциясы мен түзу пышақтарының арқасында шпон талшықтары ойықтың шеттерінен жыртылмайды.
Материалға тиімді кесуге және жоңқаларды шығаруға арналған арнайы конструкция.
Ұсыныс: фрезерлеуден кейін бұрыштарды қашаумен аяқтау керек.
- топсаларға арналған ойықты таяз бүйірлік фрезерлеу
| Серия | 902 |
| Фрезалардың түрі | ойық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 13 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Ұзындығы (L) | 38.1 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 10 100 ₸

