
Фасканы алуға арналған CMT фрезасы D=25,0 I=8,0 S=8,0 L=41,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дайындаманың шеттерінде ұқыпты қиғаштар жасауға және сәндік жиектерді әр түрлі бұрыштарда фрезерлеуге арналған фреза.
- фаска жасау
- сәндік жиектерді фрезерлеу
| Серия | 905 |
| Фрезалардың түрі | бөлшектелген |
| Сыртқы диаметрі (D) | 25 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 8 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Бұрыш (A) | 45° |
| Ұзындығы (L) | 41 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 19 600 ₸

