
CMT Төменгі мойынтіректі басып озу фрезасы D=9,5 I=25,4 S=8,0 L=68,2
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыстардың кең ауқымы үшін төменгі мойынтірегі және түзу қалақтары бар басып озатын фреза.
- аспаларды алу
- ламинатталған панельдерді түптеу
- үлгілер бойынша фрезерлеу
- бөлшектердің шеттерін соңғы өңдеу
- мәліметтерді көшіру
| Серия | 906 |
| Фрезалардың түрі | мойынтірекпен басып озу |
| Сыртқы диаметрі (D) | 9.5 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 25.4 мм |
| Ұзындығы (L) | 68.2 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 18 700 ₸

