
CMT Соңғы фасалық фреза (ламинаттың шеттерін дөңгелектеу үшін) D=12,7 I=9,5 S=8,0 R=0,40
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басып озатын фреза (Триммер) аспалар үшін S=6,35 D=19x15,87
Ішкі радиусы шағын басып озатын фреза.
Фреза фрезерлеуден кейін ламинатталған панельдерді өңдеуге жарамды.
- ламинаттың шеттерін таза дөңгелектеу
| Серия | 907 |
| Фрезалардың түрі | бөлшектелген |
| Сыртқы диаметрі (D) | 12.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 9.5 мм |
| Радиусы (R) | 0.4 мм |
| Ұзындығы (L) | 52 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 27 400 ₸

