
CMT фрезасы монолитті қысқа ойықты фреза D=4,0 I=10,0 S=8,0 L=45,0
Монолитті ойық фреза TC S=8 D=4x10x45
Ойық фрезаның корпусы CMT арнайы тозуға төзімді болаттан жасалған, соның арқасында ол тіпті ең ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және тегіс және дәл кесуді жалғастырады. Корпустың арнайы конструкциясы жоңқаларды тиімді бұруды қамтамасыз етеді. Екі өткір кесу беті микротүйіршікті қатты қорытпадан жасалған.
Кескіш корпусы қызғылт сары тефлон жабынымен қорғалған P.T.F.E., шайырдың, желімнің, шаңның жабысуына қарсы әрекет етеді.
Әрбір кескіш сапа стандарттарының қатаң талаптарына сәйкес келеді.
Сақтық шаралары: Зақымдалған немесе күңгірттенген кескіштерді пайдаланбаңыз. Кескіштің жұмыс диаметріне және дайындаманың материалына байланысты рұқсат етілген айналу және беру жылдамдығын орнатыңыз. Шағын диаметрлі кескішпен бірінші өту кезінде ерекше назар аударыңыз. Ең жақсы нәтижеге қол жеткізу үшін материалды бірнеше өтуде өңдеңіз.
Диаметрі 9 мм немесе одан да көп кескіштерді қысқа уақыт ішінде бұрғылауға болады.
- фанераны, табиғи сүректі, тақтай материалдарын өнеркәсіптік өңдеу
| Серия | 911 |
| Фрезалардың түрі | ойық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 4 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 10 мм |
| Ұзындығы (L) | 45 мм |
| Материал (Mat) | HWM |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Түрі | Корпус |
- Бағасы: 15 900 ₸

