
CMT фреза шеткі радиусным шетімен (пазовая филелная монолитті) D=6,0 I=12,7 S=8,0 R=3,00
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Радиусы D=6,0 I=12,7 S=8,0 R=3,00 ұшы бар CMT фрезасы
Ойық филелі фреза. Диаметріне байланысты кесу бөлігі монолитті карбидтен немесе карбидті дәнекерлеуден жасалуы мүмкін.
Фрезерлік үстелді пайдаланған кезде қалыңдығы 31,7 мм-ге дейінгі дайындамаларды өңдеуге болады.
Ұсыныс: ішкі радиусы бар жиекті фрезерлеу кезінде сынуды болдырмау үшін бірнеше кішкене өтулерді орындауды ұсынамыз.
- қасбеттерде, есіктерде және т.б. өрнектерді ою.
- ағаш
- МДФ
- фанера
| Серия | 914 |
| Фрезалардың түрі | радиусты ұшымен |
| Сыртқы диаметрі (D) | 6 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Радиусы (R) | 3 мм |
| Материал (Mat) | HWM |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 22 000 ₸

