
CMT фреза шеткі радиусным шетімен (пазовая филелная) D=9,5 I=6,4 S=8,0 R=4,75
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соңғы радиусты фреза TCT S=8 D=9,5x6,4
Ойық филелі фрезалар. Диаметріне байланысты кесу бөлігі монолитті карбидтен немесе карбидті дәнекерлеуден жасалуы мүмкін.
Фрезерлік үстелді пайдаланған кезде қалыңдығы 31,7 мм-ге дейінгі дайындамаларды өңдеуге болады.
Ұсыныс: ішкі радиусы бар жиекті фрезерлеу кезінде сынуды болдырмау үшін бірнеше кішкене өтулерді орындауды ұсынамыз.
- қасбеттерде, есіктерде және т.б. өрнектерді ою.
- ағаш
- МДФ
- фанера
| Серия | 914 |
| Фрезалардың түрі | радиусты ұшымен |
| Сыртқы диаметрі (D) | 9.5 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 6.4 мм |
| Радиусы (R) | 4.75 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 19 600 ₸

