
CMT жонғыш шеткі радиусты S=12,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Радиусты ойық фреза S=12 D=38,1x31,75 R=19,05
| Серия | 914 |
| Фрезалардың түрі | Радиусты ұшымен |
| Сыртқы диаметрі (D) | 38,1 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 31,75 мм |
| Ұзындығы (L) | 69,8 мм |
| Радиусы (R) | 19,05 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 59 700 ₸

