
CMT фрезасы 90° D=16,0 I=12,7 S=8,0 L=52,8 бұрышы бар V-тәрізді шеткі ойық
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90 град бұрышы бар соңғы фреза. TCT S=8 D=16x12,7
Ұқыпты және таза үшін кескіш V-пішінді ойықтардың. Тапсырмалардың кең ауқымы үшін пайдаланылады.
Ескертпе: осы сериядағы кескіштердің көмегімен 45° фаска жасауға болады.
- панельдерді кесу
- фасканы кесу
- сәндік элементтерді, бағандарды, панельдерді жасау
- ою
| Серия | 915 |
| Фрезалардың түрі | V-тәрізді |
| Сыртқы диаметрі (D) | 16 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Ұзындығы (L) | 52.8 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Бұрыш (A) | 90° |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 30 500 ₸

