
CMT фрезасы 90° D=31,7 I=16,0 S=8,0 L=63,5 бұрышы бар V-тәрізді шеткі ойық
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90 град бұрышы бар соңғы фреза. TCT S=8 D=31,7x16
Ұқыпты және таза үшін кескіш V-пішінді ойықтардың. Тапсырмалардың кең ауқымы үшін пайдаланылады.
Бұл кескішпен гипсокартон парақтарындағы ойықтарды 90° бүгу үшін фрезерлеуге болады.
Ескертпе: осы кескіштердің көмегімен 45° фаска жасауға болады.
- панельдерді кесу
- фасканы кесу
- сәндік элементтерді, бағандарды, панельдерді жасау
- ою
| Серия | 915 |
| Фрезалардың түрі | V-тәрізді |
| Сыртқы диаметрі (D) | 31.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 16 мм |
| Ұзындығы (L) | 63.5 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Бұрыш (A) | 90° |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 48 700 ₸

