
CMT Біріктіруші фреза S=12 D=52x6,5x83,5 мм
Плиталарға арналған фреза
Слэбтерді пайдалана отырып жасалған жиһаз үлкен танымалдылыққа ие болуда. Дәл осы ағаштан жасалған кесінділер ағаштың бастапқы сұлулығын барынша арттыруға және оның құрылымының бірегейлігін пайдалануға мүмкіндік береді.
CMT Z6 фрезер станогының № 922.034.11 үлкен аумақты дайындаманың, плиталардың, қалқандардың, плиталардың немесе CNC фрезерлік станоктардың үстел төсемінің бетін тегістеуге арналған алты карбидті (вольфрам карбиді) дәнекерлеу пышақтары бар кескіш - қатты ағаш тақтайшалардың бетін тегістеуге арналған кескіш құралдың тамаша таңдауы.
922.034.11 CMT фрезерлік кескіш ойықтарды іріктеуге және плиталардың бетін тегістеуге арналған, таза фрезерлеу үшін жұмыс істейтін кескіш беттерде алты қуатты карбидті ойықтармен жабдықталған. Бұл тегіс жиектерді және өңделетін бетті қамтамасыз етеді.
Ағаштың жұмсақ және қатты түрлерін, ДСП, МДФ өңдеу үшін қолданылады.
| Серия | 922 |
| Фрезалардың түрі | Жазықтықты туралау үшін |
| Сыртқы диаметрі (D) | 52 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 6.5 мм |
| Ұзындығы (L) | 83.5 мм |
| Тістердің саны (Z) | 6 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 68 100 ₸

