
Соңғы профильді CMT фрезасы (римдік профильді калевочная) D=38,1 I=17,3 S=8,0 R=6,40
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мойынтірегі TCT S=8 D=38,1x17,3 болатын соңғы профильді фреза
Калевочная фрезасы "Римдік қаз". Тефлон жабындысымен қапталған P.T.F.E.
Ұсыныс: жоғары сапаға қол жеткізу үшін бірнеше рет өту ұсынылады.
- шеттерін өңдеу
| Серия | 940 |
| Фрезалардың түрі | бейінді |
| Радиусы (R) | 6.4 мм |
| Сыртқы диаметрі (D) | 38.1 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 17.3 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 31 900 ₸

