
Соңғы профильді CMT фрезасы (римдік профильді калевочная) D=28,7 I=11,5 S=12,0 R=4,00
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мойынтірегі бар соңғы профильді фреза S=12 D=28,7x11,5
Калевочная фрезасы "Римдік қаз". Тефлон жабындысымен қапталған P.T.F.E.
Ұсыныс: жоғары сапаға қол жеткізу үшін бірнеше рет өту ұсынылады.
- шеттерін өңдеу
| Серия | 940 |
| Фрезалардың түрі | бейінді |
| Радиусы (R) | 4 мм |
| Сыртқы диаметрі (D) | 28.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 11.5 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 27 000 ₸

